przyjazd
28
październik
wyjazd
29
październik
  • Gwarancja najniższej ceny
  • Bezkosztowa anulacja
  • Rezerwacja bez karty kredytowej

Hotel

Sound Garden Hotel to obiekt XXI wieku. W żadnym wypadku nie natrafisz u nas na rozwiązania z poprzedniej epoki takie jak prasa do spodni czy boy hotelowy, nasza oferta obejmuje wyłącznie usługi, których naprawdę potrzebujesz. Zamieszkaj u nas, wypocznij w komfortowym łóżku, odśwież ciało i umysł pod relaksującym strumieniem z deszczownicy. Zregeneruj siły w Sound Barze lub restauracji Good Company i sprawdź najszybsze łącze internetowe w mieście. Dogodna lokalizacja pomiędzy Twoim biurem a lotniskiem oraz możliwość szybkiego self check-in'u to nie jedyne aspekty naszego inteligentnego hotelu.

Check-out

Wymeldowanie odbywa się automatycznie, nie stoisz w kolejce, możesz po prostu opuścić pokój. Pamiętaj swój numer pokoju idąc na śniadanie w Good Company Garden Restaurant. Jeśli nie jesz śniadania, pozostaw klucz w pokoju lub w windzie. Pamiętaj jednak że pierwszy posiłek dnia jest najważniejszy.

Ladies Floor

Tylko u nas znajduje się specjalne piętro dedykowane wyłącznie dla kobiet. Usytuowane jest ono na ostatnim piętrze naszego hotelu, dzięki czemu Panie mogą się czuć na nim bezpieczne i swobodnie, żaden inny Gość nie ma dostępu do tej strefy.

Do dyspozycji Pań zostały oddane dwa bezpłatne fotele masujące, dzięki którym można pozwolić sobie na chwilę relaksu po ciężkim dniu lub wyczerpującej podróży. Pokoje Ladies Classic charakteryzują się specjalnie wyselekcjonowanymi kosmetykami dla Pań oraz podświetlanymi lusterkami do makijażu – małe, praktyczne rozwiązania, które są bardzo cenione przez kobiety.

Parking

Do Twojej dyspozycji oddajemy parking podziemny na poziomie -1, 130 miejsc postojowych zapewnia jego dostępność nawet przy pełnym obłożeniu hotelu.

Koszt garażu podziemnego: 6 PLN/godz., 60 PLN/doba. Cennik dotyczy garażu podziemnego.

Miejsca do parkowania wokół budynku są objęte odrębnym regulaminem oraz odrębną opłatą, która jest regulowana wyłącznie w parkometrach stojących przed budynkiem.

W weekendy, od godziny 17:00 w piątek do godziny 8:00 w poniedziałek, parking na poziomie -1 jest bezpłatny.

Elektryczne ładowanie samochodu

W Sound Garden Hotel bezpłatnie naładujesz swoje elektryczne auto i ruszysz w dalszą drogę. Do Twojej dyspozycji jest urządzenie z dwoma wejściami Type2.

Sound Bar

Wyjeżdżasz wcześniej niż serwujemy śniadanie w restauracji? Powiedz Hostowi aby przygotował dla Ciebie śniadanie na wynos w Sound Barze.

Ponadto wybraliśmy dla Ciebie najlepszą kawę, napoje i drinki oraz drobne przekąski dostępne całą dobę. Sound Bar to miejsce, w którym spędzisz czas z przyjaciółmi bez ograniczeń czasowych, przy relaksującej muzyce.

Good Company

W Good Company Restaurant zjesz świeże śniadanie w formie bufetu - od poniedziałku do piątku w godzinach (6:30 - 9:30) natomiast w weekendy między (7:00-10:00). Koszt śniadania wynosi 50 zł od osoby.

W ciągu dnia nasza otwarta kuchnia oferuje Ci stacje z gotowaniem na żywo: grill, sushi, wok, pasta, pizza, pierogi, kuchnia polska oraz dania lekkie lub potrawy bezglutenowe.

Wieczorem od godziny 18:00 do godziny 23:00 możesz się cieszyć między innymi daniami z grilla oraz woka. Wszystko świeże i podane z sercem na talerzu.

Sprawdź nasze wieczorne menu!

Legend Hotels

Nikt nie jest zadowolony z życia, którego nie możesz polepszyć. Naszą misją jest tworzenie hoteli, które wzbogacą Twoje życie, uważamy, że każdy na to zasługuję. Nikt nie pokonuje długiego dystansu tylko po to by zatrzymać się w hotelu, ludzie chcą doświadczać wyjątkowości, podekscytowania, odrębności oraz spokoju. I na tym właśnie polega nasze zadanie.

Partnerzy
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij