przyjazd
20
marzec
wyjazd
21
marzec
Rezerwuj TANIEJ
przez stronę internetową
Kod rabatowy:
BOOKSMART
Frequently Asked Questions

Q: Czy w pokojach Classic jest wanna? A: Jedynym dostępnym typem pokoju z wanną jest apartament Grande.

Q: Czy w pokoju Classic można rozdzielić łóżko? A: Z racji na ergonomię pokoju, dostępne jest tylko łóżko małżeńskie.

Q: Jak w pokoju uzyskać dostęp do sieci WIFI? A: Dane niezbędne do zalogowania znajdą Państwo w zakładce Internet w menu TV.

Q: W jakich godzinach kursuje hotelowy shuttle bus? A: Bus Hotelowy kursuje między Lotniskiem Chopina w Warszawie a naszym hotelem od 6:00 do 22:30 w ciągu tygodnia. W weekend zachęcamy do kontaktu z recepcją hotelową w celu ustalenia godziny jazdy busa.

Q:Do której godziny trwa doba hotelowa? A: Doba hotelowa trwa do godziny 11:00.

Q: Czy parking jest płatny?  A: Tak, parking kosztuje 60 zł/dobę oraz 6 zł/godzinę.

Q: Czy na terenie obiektu jest dostępny basen lub siłownia? A: Nie posiadamy strefy wellness na terenie hotelu.

Q: Czy mogę zapłacić za pobyt podczas wymeldowania? A: Płatność za pokój jest mozliwa tylko i wyłącznie przy zameldowaniu, kartą kredytową lub gotówką. Przyjmeujemy tylko złotówki, płatność w obcej walucie nie jest możliwa.

Wskazówki dojazdu

Z Lotniska Chopina - 2 km, najłatwiej dojechać taksówką, 15 - 20 PLN, albo autobusem linii 175 lub 188, z przystanku "Lotnisko Chopina". Po 5 minutach wysiądź na przystanku "Novotel".
SKM - szybka kolej miejska; linie S2, S3, RL - Wysiądź na przystanku "Warszawa Żwirki i Wigury".

Z centrum miasta - 6 km, można do nas dojechać taksówką lub autobusem linii 175, 504 z przystanku "Centrum". Po około 30 minutach wysiądź na przystanku "Novotel".
SKM - szybka kolej miejska; linie S3, RL (Warszawa Centralna) linia S2 (Warszawa Śródmieście) - Wysiądź na przystanku "Warszawa Żwirki i Wigury".

Z dworca kolejowego Warszawa Centralna - 5 km, dojedziesz taksówką albo autobusem linii 175 lub 504, z przystanku "Dworzec Centralny". Po 25 minutach wysiądź na przystanku "Novotel"

Ze Starego Miasta - 8 km, dojedziesz taksówką albo autobusem linii 175, z przystanku "Plac Piłsudskiego" przy Operze Narodowej. Po około 35 minutach wysiądź na przystanku "Novotel".

Z trasy A2/S2/A8 - Na węźle Konotopa (22km od hotelu) kieruj się na kierunek Lotnisko Chopina, zjazd "Mokotów/Marynarska".

Z Lotniska Modlin - 45 km, Kolej RL (koszt 19 PLN, około 1 godziny), wysiądź na przystanku "Warszawa Żwirki i Wigury". Koszt taxi wynosi około 200 PLN.

Zmiana organizacji ruchu

Uprzejmie informujemy, że w dniu 13 marca 2018 zostanie zmieniona organizacja ruchu przy Sound Garden Hotel. 

Zakres zmian zaznaczony jest na mapie. Prosimy o zapoznanie się z informacją w celu uniknięcia jakichkolwiek nieporozumień związanych ze zmianą organizacji ruchu. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij