приезд
13
август
выезд
14
август
  • Гарантия самой низкой цены

  • Бесплатная отмена резервации

  • Резервация без кредитной карты


Witamy na naszej nowej stronie internetowej!
Witamy na naszej nowej stronie internetowej!
опубликованно 14 октября 2016

Po długim boju już jest, nowoczesna, szybsza, responsywna - nasza strona internetowa.

Razem z Hotelsystems.pl stworzyliśmy zupełnie nową odsłonę Sound Garden Hotel, odpowiadającą do panujących trendów webdesing'u. Wyniki naszych badań pomogły nam dostosować MENU do oczekiwań i aktywności Gości na naszej stronie, poprzez priorytetowe umiejscowienie destynacji KONTAKT oraz HOTEL. Nietypowym elementem jest też na pewno pozycja pola rezerwacyjnego ( booking engine ) - chcemy by Gość, który odwiedza nas z konkretnym zamiarem dokonania rezerwacji, nie musiał przeszukiwać całej strony.

Bardzo ważnym elementem strony jest również jej responsywność i dostosowanie do urządzeń mobilnych. Dzięki świetnym umiejętnościom informatyków Hotelsystems, nasza strona hotelowa może zostać otwarta na każdym urządzeniu - desktopy, tablety oraz telefony komórkowe. Wszystko na tej samej domenie. Jeśli jesteś w podróży i potrzebujesz dokonać szybkiej rezerwacji śmiało możesz tego dokonać u nas!

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytanie, zamiast tracić czas na poszukiwanie adresu mailowego, logowanie się do skrzynki pocztowej i finalnie wysłanie formalnej wiadomości. Zacznij korzystać z naszego chatu na stronie, jesteśmy codziennie dostępni między 9:00 a 17:00. Szybkie i proste wiadomości bez zbędnych formalności :)

Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера.

ОК, закройте