приезд
13
август
выезд
14
август
  • Гарантия самой низкой цены

  • Бесплатная отмена резервации

  • Резервация без кредитной карты


Cammy o #SoundBlogEvent
Cammy o #SoundBlogEvent
опубликованно 16 марта 2017

Kamila cammy.com.pl pisze o #SoundBlogEvent

W miniony weekend miałam przyjemność wziąć udział w #SoundBlogEvent, czyli wydarzeniu zorganizowanym przez Sound Garden Hotel. Ci, którzy śledzą moje IG stories wiedzą, że było naprawdę inspirująco oraz dynamicznie! Plan przygotowany przez Kasię oraz Miłosza nasycony był pozytywnymi emocjami oraz dawką ciekawych atrakcji.

Nasza przygoda rozpoczęła się już w piątek. Uroczyste powitanie miało miejsce o godzinie 19:00. Wcześniej każda z nas mogła spokojnie zameldować się w pokoju i przygotować na weekend pełen wrażeń. Ja od samego rana solidnie pracowałam nad nowymi artykułami na bloga oraz ustalałam szczegóły nadchodzących akcji. Zawsze, kiedy jestem w hotelu Sound Garden staram się wykorzystać ten czas maksymalnie efektywnie, ponieważ panująca w nim cisza oraz sprzyjający klimat powodują, że w mojej głowie rodzą się nowe pomysły. Wszystkie z nich staram się skrupulatnie zapisywać i w ten sposób tworzę mapę kreatywnych myśli...

Piątkowy wieczór upłynął nam pod znakiem długich i niezwykle ciekawych rozmów. Było pyszne sushi, szampańskie powitanie, a w tle energiczna muzyka oraz unosząca się dobra energia. Takie niepowtarzalne momenty dają mi ogromną motywację do działania i udowadniają, że w życiu warto podążać za tym, co kochamy robić. To właśnie dzięki blogowaniu spotkałam na swojej drodze wiele fantastycznych osób! Po niecałych pięciu godzinach snu, czekało na nas pyszne śniadanie oraz autokar, który zawiózł nas wprost na Zimowy Narodowy. Obawiałam się jazdy na łyżwach, ponieważ mój ostatni raz miał miejsce jakieś siedem lat temu…na szczęście nie było tak źle! Dobry humor i właściwe nastawienie zagwarantowały mi rewelacyjną zabawę. Niezapomniane emocje dał mi również zjazd z 11-metrowej górki lodowej i gdyby nie sygnał, że czeka na nas gorąca czekolada, pewnie spędziłabym tam jeszcze dłuższą chwilę. Następnym punktem naszego wydarzenia była kolacja w restauracji Si z przepyszną kuchnią włoską. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam wszelkie przystawki przygotowane w niekonwencjonalny sposób. Do tego egzotyczne koktajle, które przenosiły nas myślami w odległe miejsca i kolejne godziny dłuugich rozmów. Dzień pełen wrażeń zakończyłyśmy tanecznym krokiem w klubie Capitol. Dziękuję całemu zespołowi Sound Garden Hotel za perfekcyjnie przygotowany event. Teraz jestem pewna, że nie tylko Wasz hotel, ale również pasja, zaangażowanie oraz pomysły są u Was na najwyższym poziomie!

Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера.

ОК, закройте