przyjazd
18
wrzesień
wyjazd
19
wrzesień
  • Gwarancja najniższej ceny
  • Bezkosztowa anulacja
  • Rezerwacja bez karty kredytowej

Sales & Marketing Department Sound Garden Hotel w nowej odsłonie.
Sales & Marketing Department Sound Garden Hotel w nowej odsłonie.
opublikowano 21 września 2018

Szybki oraz dynamiczny rozwój branży hotelowej, nowopowstające hotele konkurencyjne, dążenie do podwyższenia standardu świadczonych przez hotel usług MICE- wszystko to spowodowało zmiany w zespole Sprzedaży i Marketingu Sound Garden Hotel.

Rolę Szefa Działu Sprzedaży i Marketingu przejął Marcin Fiuk. Marcin zaczął swoją przygodę z hotelem od stanowiska Event Host, dzięki czemu miał okazję poznać jak wygląda proces organizacji eventów od strony operacyjnej. Od ponad dwóch lat Marcin odpowiada za sprzedaż w segmencie MICE, co będzie kontynuował, równolegle z organizacją pracy i wsparciem dla pozostałych członków zespołu S&M.

Katerina Melnik, która w marcu zdobyła nagrodę Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2017, pozostaje na stanowisku Individual Sales & E-Commerce Manager, na którym jej zadania związane są z optymalizacją kanałów sprzedaży on-line oraz opieką nad stałymi gośćmi. Niemniej od teraz Katerina będzie koordynowała również obszar PR & Marketing, przejmując całą komunikację z mediami i wydawnictwami oraz kreowaniem wizerunku marki w mediach społecznościowych.

Marcin Sokół od grudnia 2017 roku zastępuje Beatę Gryboś, która obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim i jest szczęśliwą mamą 4-miesięcznej Blanki. Marcin pełni rolę asystenta Sprzedaży usług MICE, a rozpoczął swoja przygodę z branżą hotelarską od stanowiska Host w dziale recepcji.

Karina Karpińska - świeżo po awansie ze stanowiska Lady Host na stanowisko Sales Assistant. Na barkach Kariny będzie spoczywać segment korporacyjny w Sound Garden Hotel. Będzie odpowiadała za pozyskiwanie nowych Klientów korporacyjnych oraz dbała o relacje z obecnymi Klientami.

Świeżo upieczony dział sprzedaży zaczyna pracę na pełnych obrotach już od września. Życzymy sobie powodzenia na nowych stanowiskach, wytrwałości i nieustannej motywacji, a Wam radzimy przygotować się na lawinę telefonów z zaproszeniami do współpracy od wyżej wymienionej czwórki.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij