przyjazd
17
lipiec
wyjazd
18
lipiec
 • Gwarancja najniższej ceny

 • Bezkosztowa anulacja

 • Rezerwacja bez karty kredytowej

 • Witamy na naszej nowej stronie internetowej!
  Witamy na naszej nowej stronie internetowej!
  opublikowano 14 października 2016

  Po długim boju już jest, nowoczesna, szybsza, responsywna - nasza strona internetowa.

  Razem z Hotelsystems.pl stworzyliśmy zupełnie nową odsłonę Sound Garden Hotel, odpowiadającą do panujących trendów webdesing'u. Wyniki naszych badań pomogły nam dostosować MENU do oczekiwań i aktywności Gości na naszej stronie, poprzez priorytetowe umiejscowienie destynacji KONTAKT oraz HOTEL. Nietypowym elementem jest też na pewno pozycja pola rezerwacyjnego ( booking engine ) - chcemy by Gość, który odwiedza nas z konkretnym zamiarem dokonania rezerwacji, nie musiał przeszukiwać całej strony.

  Bardzo ważnym elementem strony jest również jej responsywność i dostosowanie do urządzeń mobilnych. Dzięki świetnym umiejętnościom informatyków Hotelsystems, nasza strona hotelowa może zostać otwarta na każdym urządzeniu - desktopy, tablety oraz telefony komórkowe. Wszystko na tej samej domenie. Jeśli jesteś w podróży i potrzebujesz dokonać szybkiej rezerwacji śmiało możesz tego dokonać u nas!

  Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytanie, zamiast tracić czas na poszukiwanie adresu mailowego, logowanie się do skrzynki pocztowej i finalnie wysłanie formalnej wiadomości. Zacznij korzystać z naszego chatu na stronie, jesteśmy codziennie dostępni między 9:00 a 17:00. Szybkie i proste wiadomości bez zbędnych formalności :)

  Ta strona używa COOKIES.

  Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

  OK, zamknij