przyjazd
20
maj
wyjazd
21
maj
Gwarancja najniższej ceny
Witamy na naszej nowej stronie internetowej!
Witamy na naszej nowej stronie internetowej!
opublikowano 14 października 2016

Po długim boju już jest, nowoczesna, szybsza, responsywna - nasza strona internetowa.

Razem z Hotelsystems.pl stworzyliśmy zupełnie nową odsłonę Sound Garden Hotel, odpowiadającą do panujących trendów webdesing'u. Wyniki naszych badań pomogły nam dostosować MENU do oczekiwań i aktywności Gości na naszej stronie, poprzez priorytetowe umiejscowienie destynacji KONTAKT oraz HOTEL. Nietypowym elementem jest też na pewno pozycja pola rezerwacyjnego ( booking engine ) - chcemy by Gość, który odwiedza nas z konkretnym zamiarem dokonania rezerwacji, nie musiał przeszukiwać całej strony.

Bardzo ważnym elementem strony jest również jej responsywność i dostosowanie do urządzeń mobilnych. Dzięki świetnym umiejętnościom informatyków Hotelsystems, nasza strona hotelowa może zostać otwarta na każdym urządzeniu - desktopy, tablety oraz telefony komórkowe. Wszystko na tej samej domenie. Jeśli jesteś w podróży i potrzebujesz dokonać szybkiej rezerwacji śmiało możesz tego dokonać u nas!

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytanie, zamiast tracić czas na poszukiwanie adresu mailowego, logowanie się do skrzynki pocztowej i finalnie wysłanie formalnej wiadomości. Zacznij korzystać z naszego chatu na stronie, jesteśmy codziennie dostępni między 9:00 a 17:00. Szybkie i proste wiadomości bez zbędnych formalności :)

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij