przyjazd
21
wrzesień
wyjazd
22
wrzesień
  • Gwarancja najniższej ceny
  • Bezkosztowa anulacja
  • Rezerwacja bez karty kredytowej

#SoundTeam
#SoundTeam
opublikowano 14 października 2016

Nowy Revenue Manager #SoundTeam! 

Wracamy do naszej ulubionej tradycji publikowania#bio pracowników naszego zespołu. Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić Justynę, Revenue Managera w Sound Garden Hotel 

W czasie jednych wakacji za młodu poznała pewnego Chorwata pracującego jako pilot wycieczek. Po licznych historiach przytoczonych przez owego człowieka wybór po skończeniu szkoły średniej padł na kierunek związany z turystyką. Dla niej oczywistym wyborem był piękny Kraków. Poszukiwania odpowiednich studiów zaowocowały decyzją o podjęciu wyzwania w najstarszej uczelni w Polsce - Uniwersytecie Jagiellońskim, kierunek Zarządzanie w turystyce. Pierwszą styczność z hotelarstwem miała po 1 roku studiów, gdy z paczką znajomych wyjechała do Holandii. Gdy inni pracowali przy tulipanach ona pracowała w dziale housekeepingu w jednym z holenderskich hoteli. I tak już poszło… Później były praktyki studenckie w andel’s hotel Cracow (andel’s by Vienna House Cracow), praca recepcjonistki w jednym z krakowskich hosteli oraz firmie zajmującej się wynajmowaniem apartamentów.
Nie zapominając jednak o swojej pasji jakiej są podróże, zdecydowała się na wzięcie udziału w wymianie studenckiej Erasmus. Pół roku spędziła w zimnej Szwecji na Linnaeus University studiując Tourism Management. To była jedna z lepszych decyzji w czasie studiów jakie podjęła. Poznała ludzi z różnych stron świata, zdobyła cenne doświadczenie na temat zarządzania oraz zwiedziła Skandynawię. Po powrocie przyszedł kolejny pomysł żeby skorzystać powtórnie z programu Erasmus tym razem w ramach stażu. Wybór padł na typowo turystyczną destynację - Maltę. Pierwsze poważne doświadczenie związane z hotelarstwem miała właśnie tam, pracując 3 miesiące jako Guest Care Host w czterogwiazdkowym hotelu Club Salina Wharf. 
Po powrocie za namową przyjaciółki nastąpiła szybka decyzja o przeprowadzce z Krakowa do Warszawy i rozpoczęcie pracy w Sound Garden Hotel. 
Na początku swoją przygodę rozpoczęła jako Front Office Host. Bardzo szybki dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu, zdobyła zaufanie Gości, Zespołu, przełożonych i została Front Office Manager. Będąc wciąż głodna nowych wyzwań skorzystała z możliwości kolejnego awansu i od 2 miesięcy próbuje swoich sił jako Revenue Manager – całkiem dobrze sobie radzi;) 
Prywatnie uwielbia książki, jest wielką fanką siatkówki oraz tenisa. I jak przystało na obrany kierunek studiów podróże, podróże i jeszcze raz podróze.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij