Do góry

Hotel

Sound Garden Hotel to obiekt XXI wieku. W żadnym wypadku nie natrafisz u nas na rozwiązania z poprzedniej epoki takie jak prasa do spodni czy boy hotelowy, nasza oferta obejmuje wyłącznie usługi, których naprawdę potrzebujesz. Zamieszkaj u nas, wypocznij w komfortowym łóżku, odśwież ciało i umysł pod relaksującym strumieniem z deszczownicy. Zregeneruj siły w Sound Barze lub restauracji Good Company i sprawdź najszybsze łącze internetowe w mieście. Dogodna lokalizacja pomiędzy Twoim biurem a lotniskiem oraz możliwość szybkiego self check-in'u to nie jedyne aspekty naszego inteligentnego hotelu.

Pierwszy inteligentny hotel w Warszawie, z możliwością self check-in!

Pokaż treść Ukryj treść

Check-in

Jesteś w Sound Garden Hotel, pierwszym miejscu w Warszawie, w którym zameldujesz się samodzielnie. Wpisz numer rezerwacji, potwierdź swoje dane osobowe i  do faktury. Jeśli przyjechałeś bez rezerwacji, elektroniczny kiosk szybko i łatwo zrobi ją dla Ciebie. Odbierz swój klucz i korzystaj z zasłużonego wypoczynku. My w tym czasie wyślemy fakturę na Twój adres e-mail.

Oczywiście nasi Hostowie są do Twojej dyspozycji 24/7.

Pokaż treść Ukryj treść

Check-out

Wymeldowanie odbywa się automatycznie, nie stoisz w kolejce, możesz po prostu opuścić pokój. Pamiętaj swój numer pokoju idąc na śniadanie w Good Company Garden Restaurant. Jeśli nie jesz śniadania, pozostaw klucz w pokoju lub w windzie. Pamiętaj jednak że pierwszy posiłek dnia jest najważniejszy.

Pokaż treść Ukryj treść

Ladies Floor

Tylko u nas znajduje się specjalne piętro dedykowane wyłącznie dla kobiet. Usytuowane jest ono na ostatnim piętrze naszego hotelu, dzięki czemu Panie mogą się czuć na nim bezpieczne i swobodnie, żaden inny Gość nie ma dostępu do tej strefy.

Do dyspozycji Pań zostały oddane dwa bezpłatne fotele masujące, dzięki którym można pozwolić sobie na chwilę relaksu po ciężkim dniu lub wyczerpującej podróży. Pokoje Ladies Classic charakteryzują się specjalnie wyselekcjonowanymi kosmetykami dla Pań oraz podświetlanymi lusterkami do makijażu – małe, praktyczne rozwiązania, które są bardzo cenione przez kobiety.

Pokaż treść Ukryj treść

Parking

Do Twojej dyspozycji oddajemy parking podziemny na poziomie -1, 130 miejsc postojowych zapewnia jego dostępność nawet przy pełnym obłożeniu hotelu.

Koszt garażu podziemnego: 6 PLN/godz., 60 PLN/doba.

W weekendy, od godziny 17:00 w piątek do godziny 8:00 w poniedziałek, parking jest bezpłatny.

Pokaż treść Ukryj treść

Shuttle Bus

Dokonaj rezerwacji bezpośrednio na naszej stronie www.soundgardenhotel.pl - tutaj zawsze czekać na Ciebie będą najlepsze ceny.

Do dyspozycji naszych Gości uruchomiliśmy Shuttle Bus, który kursuje między Lotniskiem Chopina w Warszawie a naszym Hotelem w godzinach 6:00-22:30. Dokonaj bezpośredniej rezerwacji a transfer będzie całkowicie na nasz koszt!

Dla gości rezerwujących nocleg przez inne portale rezerwacyjne koszt za transfer wynosi 10 zł od osoby.

Napisz lub zadzwoń do nas w celu zarezerwowania transferu.

+48 22 2791400
info@soundgardenhotel.pl

Pamiętaj, że nalezy podać numer lotu! See the Map!

Pokaż treść Ukryj treść

Sound Bar

Wyjeżdżasz wcześniej niż serwujemy śniadanie w restauracji? Powiedz Hostowi aby przygotował dla Ciebie śniadanie na wynos w Sound Barze.

Ponadto wybraliśmy dla Ciebie najlepszą kawę, napoje i drinki oraz drobne przekąski dostępne całą dobę. Sound Bar to miejsce, w którym spędzisz czas z przyjaciółmi bez ograniczeń czasowych, przy relaksującej muzyce.

Pokaż treść Ukryj treść

Good Company

W Good Company Restaurant zjesz świeże śniadanie w formie bufetu - od poniedziałku do piątku w godzinach (6:30 - 9:30) natomiast w weekendy między (7:00-10:00). Koszt śniadania wynosi 50 zł od osoby.

W ciągu dnia nasza otwarta kuchnia oferuje Ci stacje z gotowaniem na żywo: grill, sushi, wok, pasta, pizza, pierogi, kuchnia polska oraz dania lekkie lub potrawy bezglutenowe.

Wieczorem od godziny 18:00 do godziny 23:00 możesz się cieszyć między innymi daniami z grilla oraz woka. Wszystko świeże i podane z sercem na talerzu.

Sprawdź nasze wieczorne menu!

Jesteś w dobrym towarzystwie!

Pokaż treść Ukryj treść

Legend Hotels

Nikt nie jest zadowolony z życia, którego nie możesz polepszyć. Naszą misją jest tworzenie hoteli, które wzbogacą Twoje życie, uważamy, że każdy na to zasługuję. Nikt nie pokonuje długiego dystansu tylko po to by zatrzymać się w hotelu, ludzie chcą doświadczać wyjątkowości, podekscytowania, odrębności oraz spokoju. I na tym właśnie polega nasze zadanie.


Legend Hotels & Spa's
Pokaż treść Ukryj treść

Partnerzy

partner hotel sound garden partner hotel sound garden partner hotel sound garden partner hotel sound garden partner hotel sound garden partner hotel sound garden
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess